2. - Лига Европа
  3. Панатинайкос излезе от група „F” след 1:0 в Австрия

Панатинайкос излезе от група „F” след 1:0 в Австрия

Гръцкият гранд Панатинайкос постигна ценна победа с минималното 1:0 при гостуването си на австрийския Щурм (Грац) в среща от група “F” на турнира Лига Европа. С този успех „детелините” си осигуриха място в следващата фаза на турнира, както и лидерът в групата Галатасарай. Единственото попадение в срещата падна в 71-ата минута и бе дело на гръцкия национал Костас Кацуранис.

Гръцкият гранд Панатинайкос постигна ценна победа с минималното 1:0 при гостуването си на австрийския Щурм (Грац) в среща от група “F” на турнира Лига Европа.

С този успех „детелините” си осигуриха място в следващата фаза на турнира, както и лидерът в групата Галатасарай. Единственото попадение в срещата падна в 71-ата минута и бе дело на гръцкия национал Костас Кацуранис.

Така с тази победа Панатинайкос събра 9 точки в актива си и се затвърди на второто място, с 6 точки пред Динамо Букурещ 2 кръга преди края.

Гърците обаче имат положителен баланс срещу румънския тим и само чудо ще прати Динамо във следващата фаза. Щурм пък е на последното място с едва една точка и никакъв шанс за следващта фаза.

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)