3. Терзийска с нови две победи в Египет

Терзийска с нови две победи в Египет

На четвъртфиналите българката ще играе срещу Нина Стадлер от Швейцария

Джулия Терзийска записа нови две победи на турнира в Шарм ел Шейх (Египет) с награден фонд от 15 хиляди долара.

Във втория кръг на сингъл българката победи с 6:3, 6:2 Юлия Хатоука от Беларус за 1 час и 16 минути игра. От 2:3 в първата част Джулия спечели четири поредни гейма за 6:3. Във втория сет Терзийска продължи добрата си серия и поведе с 3:0.

В следващия кръг националката за "Фед къп" разгроми третата поставена Деспина Парамихали от Гърция с 6:1, 6:2. На четвъртфиналите Терзийска ще играе срещу Нина Стадлер от Швейцария. До момента Джулия заработи 2 точки за световната ранглиста.

В турнира на двойки Терзийска и Лаура-Йоана Андрей от Румъния се класираха на полуфинал. Поставените под №1 Терзийска и Андрей разгромиха с 6:2, 6:0 Валерия Бхуну от Зимбабве и Анет Мунозова от Швеция.
Григор Димитров със силни думи за Рафаел Надал

Гришо коментира отказването на испанската тенис легенда

БФТ показа нагледно, че тенисът е за всички

Първото в историята Държавно първенство по тенис за хора с интелектуални затруднения се проведе на БНТЦ

Джокович на крака при Надал за последния му турнир

"Пожелавам ти най-доброто сбогуване в Малага с испанския отбор за Купа Дейвис, написа Джокера

Глушкова се класира за полуфиналите на турнир в Гърция

Поставената под №2 българка победи на четвъртфиналите осмата в схемата Тилвит Ди Джиролами

Денчева приключи в Италия

Росица Денчева отпадна във втория кръг на турнира по тенис на клей в Санта Маргерита ди Пула

Стаматова отпадна на турнир в Тунис

Юлия Стаматова отпадна от турнира по тенис на твърда настилка в Монастир

Добра новина за феновете на тениса у нас!

Силни турнири през 2025 година, благодарение на ново партньорство

Денислава Глушкова е на четвъртфинал в Гърция

Българката Денислава Глушкова се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на клей в Ираклион

Федерер със силни думи за Надал

Роджър Федерер благодари на Рафаел Надал за страхотните мачове, които двамата изиграха