2. Втора лига
  3. Марин Бакалов пред Novsport.com: Винаги съм насреща за феновете (аудио)

Марин Бакалов пред Novsport.com: Винаги съм насреща за феновете (аудио)

„До мен не е достигнала информация, че феновете искат да се срещнем”

Президентът на пловдивския Ботев коментира пред Novsport.com информациите, че феновете на тима искат да се срещна с него и да му потърсят отговорност за слабите резултати на отбора в първите три кръга на Източната „Б” група.

Привържениците на „канарчетата” предвиждат да направят сбирка и на нея да обсъдят кризата в тима и причините, довели до нея, тъй като голяма част от тях обвиняват за това положение Бакалов, който направи лятната селекция.

„Жълто-черните” запалянковци са недоволни от състоянието на любимия си тим, който в събота завърши 1:1 като гост с Черноморец (Поморие) в мач от четвъртия кръг на Източната Б група.

Така след четири изиграни мача възпитаниците на треньора Петър Хубчев имат една победа и три ремита.

„До мен не е достигнала информация, че феновете искат да се срещнем”, обяви пред нашата медия президентът на Ботев. „Аз винаги съм готов да се видя с тях, тъй като няма смисъл да се делим.

Дори преди седмица се срещнахме и разговаряхме, така че те знаят, че винаги съм насреща”, допълни миналогодишният наставник на „канарчетата”, след което бе помолен да коментира старта на сезона, но отказа да го стори.

Петър Колев е новият треньор на Марек

Колев заменя на поста Анатоли Нанков

Чиликов иска двама нови в Дунав

Треньорът държи да се гради отбор за следващата година

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Добруджа победи с 1:0 Локо ГО преди сблъсъка с ЦСКА