2. Втора лига
  3. Сливнишки герой взе първа точка през новия сезон след 1:1 с Чавдар Етрополе

Сливнишки герой взе първа точка през новия сезон след 1:1 с Чавдар Етрополе

1500 души гледаха интересния двубой

Сливнишки герой взе първа точка през новия сезон, след като завърши 1:1 с тима на Чавдар Етрополе като домакин в последната среща от петия кръг на „Западната“ Б група, предаде репортер на Novsport.com.

Тимът от легендарния български град Сливница можеше и да спечели мача, но не удържа докрай. Младите футболисти на Чавдар пък подцениха двубоя, смятайки, че като последен с нула точки, домакинът няма да има сили за отпор.

Деян Петров откри за „героите“ още в 3-ата минута на срещата и резултатът се запази такъв до края на първата част. През втората гостите от Етрополе намериха сили да изравнят. Попадение от фаул на тарана Станислав Краев в 70-ата минута донесе равенството на неговия отбор.

Срещата се игра в перфектни за футбол условия. В негорещото време около 1500 души от града посетиха двубоя.

След мача помощник треньорът на Чавдар Пламен Николов заяви, че се е получила добра среща, но неговият отбор е подценил мача и това е създало проблеми, а класирането на тима в средата на таблицата, не задоволява отбора.

Петър Колев е новият треньор на Марек

Колев заменя на поста Анатоли Нанков

Чиликов иска двама нови в Дунав

Треньорът държи да се гради отбор за следващата година

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Добруджа победи с 1:0 Локо ГО преди сблъсъка с ЦСКА