3. Ботев (Враца) разби Чавдар (Бяла Слатина) с 4:1 в контрола

Ботев (Враца) разби Чавдар (Бяла Слатина) с 4:1 в контрола

Завърналият се отново в “А” група отбор на Ботев (Враца) разгроми с 4:1 Чавдар (Бяла Слатина). Контролата се игра на стадион “Хросто Ботев”, а домакините се оттеглиха на почивката с класическа преднина от три гола

Завърналият се отново в “А” група отбор на Ботев (Враца) разгроми с 4:1 Чавдар (Бяла Слатина). Контролата се игра на стадион “Христо Ботев”, а домакините се оттеглиха на почивката с класическа преднина от три гола.

Юлската жега бе причината нуелевото равенство да се запази чак до 32-ата минута, когато Иван Коконов вкара отблизо. Бранимир Костадинов покачи с прехвърлящ удар по диагонала шест минути по-късно. Пет минути след това преотстъпеният от Литекс бразилски нападател Нене оформи класиката в мача с тупалка отдалеч.

4:0 стана в 78-та минута, разписа се с глава друг кадър на Литекс - Атанас Димитров. Гостите от Чавдар стигнаха до почетен гол в 83-та минута, когато Георги Тодоров завърши с удар под гредата бърза контраатака на гостите.

В събота Ботев приема у дома комшиите от Монтана.

Ботев (Вр) –  Чавдар (БСл) 4:1

„Ботев” Враца: Станев, Куанг, Ванков /23-та мин, Траянов/ Петров, Найденов, Цанков, Мечев, Нене, Коконов, Ценов, Бранимир Костадинов (Митов, Кевин, Георгиев, Ангелов, Валериев, Стоянов, Лаков, Димитров, Вълчев, Пенчев, Чалъков).

„Чавдар” Бяла Слатина: Младенов, Самарджиев, Каменов, Красимиров, Димитров, Грозев, М.Симеонов, Тодоров, Иванов, В.Василев, В. Симеонов (Зарев, Тошев, Малковски, Миленов, Др. Иванов, Мих. Михайлов, Чнчев, Тодоров, Ценков, Цветков).

Голмайстори: 1:0 Иван Коконов (32), 2:0 Бранимир Костадинов (38), 3:0 Нене (43), 4:0 Атанас Димитров (78), 4:1 Георги Тодоров (83).

Стадион „Христо  Ботев” гр. Враца, 500 зрители.

Сериозни проблеми за Локо Пловдив преди мача с Черноморец

Много футболисти ще отсъстват за 1/16-финалния сблъсък

Стоичков гласува в Париж, а Балъков в Палма де Майорка

И двамата коментираха днешния изборен ден

Задържаха футболист за нападение над журналист след скандал с купен вот на изборите

Вижте подробности за скандала

„Моряците“ с куп проблеми преди мача за Купата

Вижте какви са те

Треньорът на Черноморец (Бургас) си пожела футболен празник срещу Локо (Пловдив) за Купата

Ангел Стойков обеща, че отборът му ще даде всичко от себе си

ЦСКА поднови тренировки без доста от играчите си

Отборът се готви интензивно за предстоящия мач за Купата на България срещу Добруджа