2. - Германия
  3. Вердер размаза Щутгарт с 4:1 като гост

Вердер размаза Щутгарт с 4:1 като гост

Нюрнберг удържа 0:0 във Франкфурт

Вердер записа убедителен успех с 4:1 като гост на Щутгарт в 21-ия кръг на Бундеслигата.

Вердер смълча 41 200 души на „Мерцедес Бенц Арена” в 34-ата минута, когато Кевин де Брюин центрира и Мехмет Екичи откри резултата за 0:1.

Пет минути след паузата Ибрахима Траоре изравни с хубав диагонален удар в долния ляв ъгъл на Миелиц за 1:1.

След час игра гостите си върнаха аванса. Нилс Петерсен изведе Аарон Хънт, който с удар извън наказателното поле намери долния ляв ъгъл – 1:2.

Четвърт час преди края Мехмет Екичи изпълни отлично пряк свободен удар над стената и прати в горния десен ъгъл за 1:3.

В добавеното време Гебре Селасие с глава свали за Кевин де Брюин и белгиецът оформи крайното 1:4.

В друг мач от кръга Нюрнберг удържа много силния домакин Айнтрахт за 0:0 във Франкфурт.

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)