2. - Германия
  3. Волфсбург задълбочи кризата във Вердер с класика в Бремен (ВИДЕО)

Волфсбург задълбочи кризата във Вердер с класика в Бремен (ВИДЕО)

„Бременските музиканти” останаха без успех в девети пореден мач

Съставът на Вердер остана без успех в девети пореден мач, след като загуби с 0:3 у дома от Волфсбург в среща от 30-ия кръг на германската Бундеслига.

Гостите нанесоха своя удар още в началото на двубоя, тъй като в 13-ата минута Арнолд откри резултата след асистенция на Симон Кяер, а в 27-ата Ивица Олич вкара за 2:0.

Малко по-късно Прьодл се контузи и наставникът на домакините Томас Шааф трябваше да прави принудителна смяна, пускайки в игра Петерсен.

До почивката не паднаха нови попадения, а крайното 3:0 бе оформено от бразилеца Диего, разписал се в 66-ата минута от дузпа и оформил по този начин крайния резултат.

Със спечелените три точки „вълците” се отдалечиха на пет от „бременските музиканти” и на цели 10 от зоната на изпадащите.

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)