2. Втора лига
  3. Коко Динев гледа голов трилър на неговия отбор

Коко Динев гледа голов трилър на неговия отбор

Президентът на Вихрен Константин Динев изгледа едно полувреме на неговия отбор в контролата срещу Несебър, която санданчани спечелиха с 4:3 в Банско, предаде репортер на Novsport.com.

Президентът на Вихрен Константин Динев изгледа едно полувреме на неговия отбор в контролата срещу Несебър, която санданчани спечелиха с 4:3 в Банско, предаде репортер на Novsport.com. През първото полувреме Вихрен се оттегли на почивка с аванс от един гол, а попадението бе дело на Милчо Милчов в 42-ата минута на мача.

През втората част треньорът на отбора от Сандански Филип Филипов пусна 11 нови играчи и това доведе до лек спад в играта на неговия тим. Въпреки това Вихрен успя да завърши с победа серията от контроли, които изигра по време на лятната си подготовка в Банско. В 50-ата минута Илчев изравни за -1:1, а десет по-късно Костов даде преднина на Несебър, след като вкара от фаул. В 65-ата минута Красимир Георгиев, който дойде от Локо (Мз), отново изравни за -2:2, а в 70-ата Мартин Стефанов обърна резултата в полза на тима от Несебър - 2:3. В самия край на срещата, в 78-ата и 86-ата минута, Красимир Георгиев от Вихрен оформи крайното -4:3 в полза на своя отбор и завърши предсезонната си подготовка, реализирайки хеттрик само за 45 минути игра.

С това контролите на Вихрен приключиха и отборът от Сандански ще очаква първия си домакински мач за новото първенство на 8 август срещу Рилски спортист (Самоков).

Състав Вихрен: Годжев, Джоров, Павлов, Георгиев (к), Тренков, Кабранов, Иванов, Милчов, Стоев, Абушев, Русев( П. Станев, Св. Георгиев, К. Андреев, Св. Петров, И. Харизанов, М. Станкев, Д. Михайлов, К. Георгиев, В. Здравков, Е. Джайеоба, Г. Владимиров